ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Ev veya ofislerin taşınması durumunda güvenilir bir nakliye firmasına ihtiyaç duyulur. Tecrübeli çalışanları bulmak, nakliye aşamasının hasarsız bir şekilde geçirilmesi, eşyaların sağlam bir şekilde istenilen konuma taşınması gibi işlemler için en iyi nakliye firması arayışı içerisine girilir. Özcan Nakliyat özellikle Edremit'de oldukça tanınmasının yanı sıra tüm Türkiye genelinde hizmet veren bir firmadır.

Özcan Nakliyat Farkı

Özcan Nakliyat, nakliye işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye özen gösterir. Sigortalı, ambalajlı bir taşımacılık anlayışını benimseyerek olası hasarlara karşı önlemler almaktadır. Nakliye işlemlerinde tecrübeli bir ekibe sahip olması ile pratik, kolay çözüm sunan, işini iyi, hızlı ve titiz yapan bir firmadır. Nakliye işlemlerinde kullanılan araçları son model taşımacılık hizmeti için özenle seçilmektedir.

Eksper Hizmeti

Özcan şehiriçi nakliyat, nakliye hizmeti isteyen müşterileri için eksper hizmeti sunmaktadır. Müşteri ile belirlenen nakliye hizmetinden önce, müşterinin belirlediği gün ve saat içerisinde eksper taşınacak olan alanı görmek için ziyarette bulunur. Bu hizmetin amacı, taşınma işleminin gerçekleşeceği gün yaşanabilecek olan problemlerin önüne geçilmesidir.

Eksper alanı, taşınacak olan eşyaları gördükten sonra, nakliye işlemi için gerekli olan personel sayısı, en uygun araç belirlemesi, asansörlü nakliye işleminin gerekip gerekmediği, ambalajlama malzemesine karar verme gibi işlemleri yürütür. Bu şekilde nakliye işlemlerinde doğru sayıda personelle, gerekli malzemelerle, ihtiyaç duyulabilecek teçhizatla hizmet verir, olası problem ve riskleri öngörür, gerekli tedbirleri alarak profesyonel bir hizmet sunmayı amaç edinir.

Taşınma Zor Bir İşlem Değildir

Taşınma çoğu zaman yorucu ve zor bir işlem gibi gözükse de, Özcan şehiriçi nakliyat ile bu durum ortadan kalkmaktadır. İşinin uzmanı olan bu firma, müşterilerini yormadan, gerekli olan tüm işlemleri yürütmektedir. Müşterinin uygun gördüğü taşınma gününde, personelleri tüm eşyaları titiz bir şekilde ambalajlar, düzgün bir paketleme ve doğru bir yerleştirme ile oluşabilecek tüm hasarların önüne geçer. Müşterileri taşınma paketleme telaşından kurtararak bu yorucu işlemleri en iyi şekilde üstlenmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bir nakliye firmasından istenilen tüm özellikleri taşıyan, profesyonellik dahilinde çalışmalar yürüten, müşterisine en iyi hizmeti sunmak için çabalayan ve diğer firmalardan farkını ortaya koyan Özcan Nakliyat, her çalışmasında müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Kusursuz bir hizmet sunabilmek için gerekli tüm önlemleri alarak, şehiriçi nakliyat veya şehirlerarası nakliye sağlamakta, güvenilir bir firma olarak uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunmakta, müşterilerini kaliteli bir taşımacılık anlayışı ile tanıştırmaktadır.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.